Otevírací doba

Po- Ne: 12:00-22:00

 

 

Kontakt

Kontakt
+420 778 885 904
pivnice@pivovarvolt.cz

Pivnice

Momentálně je naše pivnice otevřena každý den od 12-22h. Na čepu máme 8 pivních stylů, které neustále obměňujeme. V pivnici je možné si objednat i něco malého k jídlu a nově nabízíme každý všední den výběr ze 4 jídel poledního menu. Z nealko nápojů ochutnejte naše skvělé domácí limčy - máme na výběr mezi meruňkovou a švestkovou nebo místní mošty z Lažan. Kávu podáváme ve formě batch brew neboli filtru od lokální pražírny Nordbeans. Pokud máte rádi něco ostřejšího, nabízíme skvělé ovocné pálenky ze zámecké palírny Blatná nebo pálenky od Žufánka. Jo! A náš podsládek Václav vyrábí výborný cider - Sígr. A pokud si chcete vzít něco jen na doma, nabízíme k prodeji lahve našeho piva v širokém výběru také v dárkovém balení.

Kapacita pivnice je prozatím 35 míst a dalších 40 míst je k dispozici ve venkovním stanu. Z pivnice si můžete prohlédnout pivovar zevnitř a pokud se zrovna vaří, můžete vidět pivovarské při práci.

Přijďte dobít baterky a  načerpat energii s našimi řemeslnými pivky!

Restaurace

Restaurace je momentálně UZAVŘENA.

Aktuálně je otevřena pivnice a náš venkovní stánek, kde se na Vás těšíme od pondělí do čtvrtka od 12:00 do 22:00 a pátek až neděle 12:00 - 23:00.

Terasa

Naše zahrada i stánek jsou v provozu od po-ne od 12-22h.

Na našem stánku si můžete vybrat ze 2 pivních stylů a cider Sígr od našeho podsládka Vaška. K jídlu si můžete objednat český street food třeba trhané vepřové maso ve slané buchtě, naši kroupovou misku s kozím sýrem, sekačku v housce nebo steaky s hranolky. V nabídce toho máme mnohem víc, tak přijďte prozkoumat co se nového děje u Jablonecké přehrady! Za dobrého počasí otvíráme i náš zmrzlinový stánek, kde si můžete dát kvalitní italskou točenou zmrzlinu nebo naše vafle.

Zahradu pravidelně oživujeme hudebními a kulturními akcemi, pro více informací sledujte naše sociální sítě!

https://www.facebook.com/pivovarvolt/

https://www.instagram.com/pivovarvolt/