Otevírací doba

Po-Čt: 11:30-22:00
Pá-So: 11:30-00:00
Ne: 11:30-22:00

Kontakt

Kontakt:
+420 778 885 904

Rezervace a events:

gastro@pivovarvolt.cz

filous.martin@seznam.cz

 

https://www.instagram.com/pivnice_volt/

https://www.facebook.com/PivniceVolt

 

Pivnice

Pivnice pivovaru Volt je v provozu od roku 2019. Zaměřujeme se na českou kuchyni, kterou rádi prezentujeme v moderní formě často s fůzí s jinými světovými kuchyněmi. K pivu si můžete dát třeba jen něco malého ze sekce malá jídla. Za zmínku stojí naše topinky, tatarák nebo hermelín. Nabízíme také klasické hotovky. Na kartě máme naše stálice jako je smažák, holandský řízek, svíčkovou nebo legendární koprovku. Na našem menu také vždy naleznete burger či steak. Vymysleli jsme vlastní obdobu kim-či kterou jsme nazvali čili zelí, jde o fermentované pikantní zelí na kterém si dáváme extra záležet! Těší nás, že můžeme spolupracovat s lokálními farmami či producenty. Již několik let spolupracujeme s řeznictvím Mass.na, sýry nám vozí farma Jeřmanice a zeleninu třeba farma u Macháčků. Každý všední den můžete ochutnat u nás k obědu 3 druhy poledního menu, kdy vždy jedno je vegetariánské.

Na čepu máme 8 pivních stylů, které neustále obměňujeme. Z nealko nápojů ochutnejte naše skvělé domácí limčy - máme na výběr mezi meruňkovou, jahodovou , švestkovou nebo místní mošty z Lažan či německé limonády BioZisch. Kávu podáváme ve formě batch brew neboli filtru od lokální pražírny Nordbeans. Pokud máte rádi něco ostřejšího, nabízíme skvělé ovocné pálenky ze zámecké palírny Blatná, pálenky od Žufánka či z místní palírny Dlabka. Jo! A náš podsládek Václav vyrábí výborný cider - Sígr. A pokud si chcete vzít něco jen na doma, nabízíme k prodeji lahve našeho piva v širokém výběru také v dárkovém balení.

Kapacita pivnice je 40 míst, salónek až pro 45 osob a dalších 40 míst je k dispozici ve venkovním stanu. Z pivnice si můžete prohlédnout pivovar zevnitř a pokud se zrovna vaří, můžete vidět pivovarské při práci.

Kuchyň je otevřená do 21h.

Přijďte dobít baterky a  načerpat energii s našimi řemeslnými pivky!

 

Terasa

Na stánku si můžete vybrat ze 2 pivních stylů a cider Sígr. K jídlu si můžete objednat český street food, který každý rok obměňujeme! Nechybí ani filtrovaná káva a dezerty vlastní výroby....ale v nabídce toho máme mnohem víc, tak přijďte prozkoumat co nového se děje u Jablonecké přehrady!

Za dobrého počasí otvíráme i náš zmrzlinový stánek, kde si můžete dát kvalitní zmrzlinu.

Zahradu pravidelně oživujeme hudebními a kulturními akcemi, pro více informací sledujte naše sociální sítě!

https://www.facebook.com/pivovarvolt/

https://www.instagram.com/pivovarvolt/