< zpět na akce

akce

SWAP aneb výměna nejen oblečení

V rámci každoúterních sousedských trhů bude současně probíhat po celý čas výměna oblečení!
Swap je o výměně nevhodných dárků, dobrého oblečení, skvělých knih, zachovalých potřeb do domácnosti. Po celou dobu swapu budeme přijímat stále dobré a sloužící věci! Čím více skvělých věcí se na swapu nastřádá, tím si můžete být jistější, že zase někdo přinese něco, co oceníte a potřebujete vy!
❖ JAK SWAP FUNGUJE ❖ Zaregistrujete se na emailu petra.tva@seznam.cz, přinesete ideálně oblečení, doplňky, bižuterii, menší potřeby a předměty do domácnosti a odnést si můžete cokoliv, co potřebujete či se vám líbí. ZDARMA. Náš tým roztřídí vaše věci mezi kategorie a vy už si můžete brát, co se vám hodí. Ale buďte rozumní a berte si jen to, co se vám fakt hodí a co potřebujete, jen tak to může fungovat ❖ Věci můžete nosit už týden dopředu každý den od 14-17, kontaktujte Martina nebo Marcelu v oivovaru Volt. Mějte na paměti, že je třeba nosit opravdu fajn věci a také neuškodí přečíst si Zásady ostříleného swapera:
❖ ZÁSADY OSTŘÍLENÉHO SWAPERA ❖
1) Ví, že lokální přímá výměna je nejšetrnější a nejúčinnější způsob ekologického získávání věcí.
2) Na výměnu nosí jen věci ve skvělém stavu a čisté, takové, které by třeba daroval s radostí i svým přátelům.
3) Jeho záměrem je udělat radost ostatním a zbavit se věcí smysluplně. Je spokojený, když jeho věci mohou i nadále sloužit ostatním.
4) Ze swapu si odnáší věci, které mu činí radost nebo je potřebuje pro sebe a své nejbližší-v množství, které sám unese!
5) Je ohleduplný k ostatním, vrací věci na svá místa, zachová klid i v tlačenici a usmívá se na své okolí.
6) Swap bere nejen jako zábavu, ale i životní styl, kde může zažít i pořádnou dávku adrenalinu, když objeví třeba skvost typu kašmírový svetr