< zpět na akce

akce

Lenka Dusilová sólo

 
Lenka Dusilová
je devítinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl. Na sólových koncertech vtahuje posluchače do svých niternějších hudebních krajin. Obklopena loopery, kytarami a všemožnými krabičkami, vytváří unikátní atmosféru, ve které vyniká její hlas a všestranný hudební talent.
Koncert proběhne v unikátním prostoru zahrady v Pivovaru Volt v Jablonci nad Nisou pod širým nebem!
 
Support:
Tom Vern
Je zpěvák a skladatel multiinstrumentalista z Českých Budějovic. Jeho hudba prolíná žánry a osobitý zpěv dodává jeho tvorbě jedinečnost. S lehkostí dokáže propojovat různé styly a se stejnou lehkostí vypráví příběhy, které jsou často emocionálně katarzní. Příběhy o řešení vnitřních dilemat a protichůdných pocitů v lidském životě.
 
Cigarette Pillowbag
Václav Truksa vystupující pod pseudonymem Cigarette Pillowbag je liberecký zpěvák a skladatel. V roce 2021 začal vydávat hudbu, kterou nahrává u sebe doma. Ve stejnou dobu k sobě dal dohromady kapelu, skládající se z Matyáše Berndta (bicí), Jakuba Čabrádka (basa), Jana Pokorného (kytara) a Tomáše Velka (klávesy). Žánrově jsou kluci zařaditelní k indie popu a se svými melancholickými songy vás dostanou do transu!