< zpět na akce

akce

7krát3

Předprodej vstupenek here:
https://www.smsticket.cz/.../3480-pivovar-volt-jablonec...
Prvních 50 lupenů je za zvýhodněnou cenu!
 
 
7krát3 (přezdívaný Jaquin Step, vlastním jménem Štěpán Hebík, narozen 21. července 1989, České Budějovice) je český hudebník, zpěvák, producent a rapper.
Jeho debutové album I vyšlo na všech digitálních platformách 21. ledna 2020 u labelu Bigg Boss. Album obsahuje obsahuje 6 písní a podílelo se na ní několik dalších hudebníků jako Jiří Korn, PSH, Adam Koller nebo Mike Trafik. Mezi jeho vydané singly patří Promiň (2019), Pobývám tu (2019), Hledám někoho (2019), Tygrovanej sprej (2019) a Brko a deka (2020).
Po dvou letech od vydání svého debutového alba I přichází 7krát3 s druhou deskou. Jmenuje se jednoduše II (2022). Pomocnou ruku přiložilo bezmála třicet hudebníků. Svým hlasem přispěli např. Rytmus a Erika Rein.
Support:
Dj DaRoot
zpátky ke kořenům! Náš domácí dj,který často vystupuje i pod uskupením Experimental cabaret a je na místní scéně už nějaký ten páteček. Široký žánrový záběr z něj dělá perfektní volbu před i po koncertu!
Hudební léto ve Voltu je cyklus koncertů v areálu pivovaru Volt, kde se letos představí umělci jako 7 krát 3, Lenka Dusilová, Paulie Garand & Kenny Rough, Past, The Fialky, Houba, Vasilův Rubáš nebo Rozálie. Akce je podpořena z rozpočtů města Jablonec nad Nisou a Libereckého kraje!